klaver

Aanmelden en contact

Je kunt telefonisch of per mail contact opnemen met Esther Verhees om je aan te melden. Er zal altijd een korte telefonische screening plaatsvinden om te bepalen of we jou kunnen helpen.

Vanuit een nieuwe wet (NTA7516) zijn wij verplicht om beveiligd te mailen met cliënten. Wij gebruiken hiervoor zorgmail of zivver. Als je ons beveiligd wilt mailen, kun je ook heel gemakkelijk zelf een gratis zivver account aanmaken

Esther Verhees
Wilhelminastraat 57
2011VL Haarlem
Telefoon: 06 49 777 271 (meestal bereikbaar op maandag t/m woensdag van 16.30-17.00)
E-mail: esther@traumapraktijk.nl

Afspraken kunnen op maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag worden gemaakt.

Contact

Linda Boon (alleen voor clienten. Voor aanmeldingen kun je contact opnemen met Esther Verhees)
Telefoon: 06-40 42 48 56
E-mail: linda@traumapraktijk.nl

Afspraken kunnen op donderdag worden gemaakt. Linda is tot juli met zwangerschapsverlof

Laura Kühnen (alleen voor clienten. Voor aanmeldingen kun je contact opnemen met Esther Verhees)
Telefoon:06-27016813
Email: laura@traumapraktijk.nl

Afspraken kunnen op woensdag worden gemaakt. Laura is met zwangerschapsverlof

Laura Kühnen (alleen voor clienten. Voor aanmeldingen kun je contact opnemen met Esther Verhees)
Telefoon:06-27016813
Email: laura@traumapraktijk.nl

Afspraken kunnen op woensdag worden gemaakt.

Sanne Lobé (alleen voor cliënten. Voor aanmeldingen kun je contact opnemen met Esther Verhees)
Telefoon:06-27153529
Email: sanne@traumapraktijk.nl

Afspraken kunnen op woensdag worden gemaakt.

Nienke Balkema (alleen voor cliënten. Voor aanmeldingen kun je contact opnemen met Esther Verhees)
Telefoon:06-47418794
Email: nienke@traumapraktijk.nl

Afspraken kunnen op maandag worden gemaakt.

Matthijs Wils (alleen voor clienten. Voor aanmeldingen kun je contact opnemen met Esther Verhees)
Telefoon:06-21876400
Email: matthijs@traumapraktijk.nl